Водианов Иван - успешан руски бодибуилдер

17. 6. 2019.

Водианов Иван почео је активно учествовати на такмичењима Купа Русије од 2002. године. Играо је на овом турниру и успио заузети часно прво мјесто у апсолутној категорији "јуниори", у номинацији за "бодибуилдинг".

Након тога, 2003. године, Иван Водианов се такмичио у два турнира: први је био Куп у Москви, у којем је успио заузети седмо мјесто у мушкој категорији до 87,5 кг. Номинација, наравно, бодибуилдинг. Други је Куп Московске регије. Овде је успео да освоји пето место у мушком бодибилдингу у категорији тежине до осамдесет седам килограма.

Водианов Иван

Развој каријере

2010. године Водианов Иван освојио је шест турнира:

• Првенство регије Липетск. Водианов је победио у мушкој бодибилдерској групи у категорији до 90 килограма.
  • Мосцов бодибуилдинг цхампионсхип. Спортиста је победио у мушкој групи у тежинској категорији до 90 килограма.
  • Првенство Московске регије. Водианов је освојио мушку групу, тежина - до 90 килограма.
  • Цхампионсхип Волга ФД. Иван је освојио тежину до 90 килограма.
  • Првенство бодибуилдинг Риазан регион. Победио је у категорији преко 85 килограма.
  • Првенство у региону Самаре. Победио је у категорији до 90 килограма.

Водианов Иван Бодибуилдинг

Сада је Водианов Иван познат многима, бодибилдинг је сфера у којој је успео да постигне значајан успех. Прва места у разним турнирима и такмичењима јасно потврђују статус спортисте. Међутим, у Ивановим записима не постоје само сјајне победе. На Московском купу освојио је девето место у тежинској категорији до 85 килограма у номинацији "бодибуилдинг". А у првенству регије Брјанск, био је у стању да заузме само трећу позицију. Спортиста се суочио са пристојном конкуренцијом, али је ипак успео да се такмичи са многим ривалима.

Даљи напредак

Године 2011. Водианов Иван је учествовао у борби за Куп региона Калињинград. Бодибуилдинг је његов омиљени спорт. Водианов је победио у категорији преко деведесет килограма. Куп Липетск региона - освојио је прво место у категорији од деведесет фунти. Учествовао је у првенству Рибинск. Победио је у бодибилдингу, тежинској категорији - преко осамдесет пет килограма.

Водианов Иван је освојио треће место у Купу у Москви, у категорији до 90 килограма као бодибилдер. Током своје прилично велике каријере, шампион је учествовао у Куповима Русије, Рјазана и Рјазана. Играо је на такмичењима у Волгограду и запажен је у многим другим. Сваки пут је учествовао у оштрој конкуренцији, али очајничка жеља за победом није дозволила Ивану да одустане. Сваки пут је бодибилдер постигао већи успех, зарађујући свој чин и ауторитет. Данас више није новак и он даје савете о припреми. Међутим, не треба тражити тајне или посебне методе припреме Водианове. Како сам спортиста каже: "Кључ успеха је да радите са пуном посвећеношћу!"

Прве класе

Иван Водианов, чија је обука почела већ неколико година, тврдоглаво је ишла према свом циљу. У то време, изабрао је Јеан-Цлауде Ван Дамме као референцу. Бавећи се борилачким вештинама, спортиста је схватио да је у потпуности способан да постигне исти додатак као и филмска звезда.

За двадесет година Иван је почео да похађа "столицу за љуљање". Назвати га професионалним је било прилично тешко, и ускоро је бодибилдер отишао у потрагу за новим домом. Ускоро је млади спортиста имао срећу да уђе у озбиљан клуб, у којем су били присутни појединци као што су Сергеј Шелестов и чланови групе Алфа.

Ускоро, један од тренера је приметио обећавајућег бодибилдера и понудио да заједно вежба. Тако је почео прави тренинг за Ивана, а само осам месеци касније већ се такмичио у ВВФ такмичењима.

Физички показатељи

25. децембар 1980. рођен је Иван Водианов. Висина, тежина и физички облик спорташа данас су постигли импресивне перформансе. Његова тежина у такмичењу не прелази сто килограма. Између сезоне може достићи и до сто пет. Спортиста је увек у одличној форми, јер не зауставља своје тренинге. Висина бодибилдера достиже 170 центиметара.

Водианов не придржава посебну дијету, користи редовну храну. Током периода масовног повећања, то уопште не броји калорије. Главна тајна спортисте је у тешким тренинзима, редовним посетама теретани и здравом начину живота.